Aktuality

 

VÝBĚRY DO PROJEKTŮ PRO UCHAZEČE O ZAMĚSTNÁNÍ:

Bližší informace s podmínkami pro vstup do projektu naleznete na odkaze:

https://www.uradprace.cz/web/cz/projekty-v-realizaci-14

 

Po dobu platnosti epidemiologických opatření probíhají výběry do projektů individuálně (telefonicky, elektronicky).

V případě zájmu o účast v projektu kontaktujte odborné poradce, kteří Vám poskytnou bližší informace.
 

Projekt Záruky pro mladé ve Zlínském kraji

Okres

Kontaktní osoba

ZLÍN

Ing. Marie Čevorová

tel: 778 407 828, 950 175 261

e-mail: Marie.Cevorova@uradprace.cz

UHERSKÉ HRADIŠTĚ

Mgr. Milena Kročová

tel: 778 403 354, 950 170 214

e-mail: Milena.Krocova@uradprace.cz

VSETÍN

Ing. Markéta Velešíková

tel: 725 785 930, 950 173 431

e-mail: Marketa.Velesikova@uradprace.cz

KROMĚŘÍŽ

Ing. Lucie Pavlíčková

tel: 778 403 352, 950 175 256

e-mail: Lucie.Pavlickova@uradprace.cz

 

Projekt Bez překážek ve Zlínském kraji

OKRES

Kontaktní osoba

KROMĚŘÍŽ

Ing. Jaromíra Polednová

tel: 770 141 373, 950 175 128

e-mail: jaromira.polednova@uradprace.cz

VSETÍN

Mgr. Hana Vlková

tel: 777 726 242, 950 175 268

e-mail: hana.vlkova@uradprace.cz

ZLÍN

Ing. Dana Pospíšková

tel: 777 726 171, 950 175 259
e-mail: dana.pospiskova@uradprace.cz

UHERSKÉ HRADIŠTĚ

Ing. Jana Uherková

tel: 950 170 264, 770 141 371

e-mail: jana.uherkova@uradprace.cz

 

Projekt Péče a příležitost ve Zlínském kraji

Okres

Kontaktní osoba

KROMĚŘÍŽ

Mgr. Iveta Žárská

tel: 778 403 363, 950 175 502

e-mail: Iveta.Zarska@uradprace.cz

UHERSKÉ HRADIŠTĚ

Ing. Lenka Cibulková

tel: 602 268 796, 950 175 197

e-mail: Lenka.Cibulkova@uradprace.cz

ZLÍN

Mgr. Tereza Kubíková

tel: 778 403 360, 950 175 239

e-mail: Tereza.Kubikova@uradprace.cz

VSETÍN

Pavla Zajíčková, DiS.

tel: 770 141 372, 950 173 451

e-mail: Pavla.Zajickova@uradprace.cz

 

Projekt Nová šance ve Zlínském kraji

Okres

Kontaktní osoba

KROMĚŘÍŽ

Mgr. Ivana Vachová

tel: 778 403 359, 950 130 330

e-mail: ivana.vachova1@uradprace.cz

UHERSKÉ HRADIŠTĚ

Mgr. Eva Mlčková

tel: 778 407 832, 950 170 226

e-mail: eva.mlckova@uradprace.cz

VSETÍN

Bc. Dagmar Fialová

tel: 778 403 356, 950 173 444

e-mail: dagmar.fialova1@uradprace.cz

ZLÍN

Bc. Kateřina Plánková

tel: 778 403 362, 950 175 253

e-mail: katerina.plankova@uradprace.cz

Poslední aktualizace: 1. 3. 2021