Obecné informace o službách

Ministerstvo práce a sociálních věcí sděluje, že došlo ke ztrátě/odcizení:

Služebního průkazu kontrolora č.00066, zaměstnance Úřadu práce České republiky - Krajská pobočka ve Zlíně, zařazeného do kontrolního oddělení. Průkaz zněl na jméno Ing. Kateřina Orságová a byl ztracen dne 12.5.2011 v obci Uherské Hradiště. Nález průkazu nebo pokus o jeho zneužití je třeba oznámit nejbližšímu oddělení Policie ČR.

Služebního průkazu kontrolora č. 00199, zaměstnance Úřadu práce v Litoměřicích, zařazeného do kontrolního oddělení. Průkaz zněl na jméno Jana LISÁ a byl ztracen dne 4. listopadu 2010 na pracovišti Depozitář Národního muzea II. v obci Terezín. Nález průkazu nebo pokus o jeho zneužití je třeba oznámit nejbližšímu oddělení Policie ČR.

Služebního průkazu kontrolora č. 00742, zaměstnance Úřadu práce v Uherském Hradišti, zařazeného do kontrolního oddělení. Průkaz zněl na jméno Hana MARÁŠKOVÁ byl zcizen dne 12. dubna 2010 na dálnici D1 v blízkosti motorestu MELIKANA. Nález průkazu nebo pokus o jeho zneužití je  třeba oznámit nejbližšímu oddělení Policie ČR.

Služebního průkazu kontrolora č. 00787, zaměstnance Úřadu práce v Ostravě, zařazeného do kontrolního oddělení. Průkaz zněl na jméno  Kateřina PĚLUCHOVÁ, DiS. a byl zcizen dne 7. ledna 2010 v obci Ostrava. Nález průkazu nebo pokus o jeho zneužití je třeba oznámit nejbližšímu oddělení Policie ČR.

Služebního průkazu kontrolora č. 00728, zaměstnance Úřadu práce v Berouně, zařazeného do kontrolního oddělení. Průkaz zněl na jméno  Milan EXNER a byl zcizen dne 06. června 2009 v obci Králův Dvůr. Nález průkazu nebo pokus o jeho zneužití je třeba oznámit nejbližšímu oddělení Policie ČR.

Služebního průkazu kontrolora č. 00463, zaměstnance Úřadu práce v Ústí nad Orlicí, zařazeného do kontrolního oddělení. Průkaz zněl na jméno Jan VAJS a byl ztracen dne 22. prosince 2006 v obci Letohrad. Nález průkazu nebo pokus o jeho zneužití je třeba oznámit nejbližšímu oddělení Policie ČR.

Služebního průkazu kontrolora č. 00107, zaměstnance Úřadu práce v Děčíně, zařazeného do kontrolně právního odboru. Průkaz zněl na jméno Jan MARUŠÁK a k odcizení došlo dne 5. září 2005 z motorového vozidla jmenovaného na silnici mezi obcemi Kámen a Nová Oleška, okr. Děčín. Nález průkazu nebo pokus o jeho zneužití je třeba oznámit nejbližšímu oddělení Policie ČR.

Služebního průkazu kontrolora č. 00338, zaměstnance Úřadu práce v Sokolově, zařazeného do kontrolního a právního oddělení. Průkaz zněl na jméno Růžena Plachá a ke ztrátě došlo dne 24. června 2005 při kontrole u firmy Rombol, s.r.o., Kraslice, nebo u fyzické osoby Karpíšek Jaroslav, Kraslice. Nález průkazu nebo pokus o jeho zneužití je třeba oznámit nejbližšímu oddělení Policie ČR.

Služebního průkazu kontrolora č. 00472, zaměstnance Úřadu práce hlavního města Prahy, pobočka v Praze 2, zařazeného do oddělení kontroly. Průkaz zněl na jméno Jiřina HALLYOVÁ a byl odcizen dne 1. dubna 2005 v Praze 7. Nález průkazu nebo pokus o jeho zneužití je třeba oznámit nejbližšímu oddělení Policie ČR.

Služebního průkazu kontrolora č. 00465, zaměstnance Úřadu práce v Ústí nad Orlicí, zařazeného do kontrolně právního odboru. Průkaz zněl na jméno Ing. Jana ČADOVÁ a byl odcizen dne 25. března 2005 v Ústí nad Orlicí. Nález průkazu nebo pokus o jeho zneužití je třeba oznámit nejbližšímu oddělení Policie ČR.

Služebního průkazu kontrolora č. 00510, zaměstnance Úřadu práce v Plzni, zařazeného do kontrolního oddělení. Průkaz zněl na jméno Libor KOZEL a byl odcizen dne 26. února 2005 v České Kubici. Nález průkazu nebo pokus o jeho zneužití je třeba oznámit nejbližšímu oddělení Policie ČR.
 

 • Kontaktní informace MPSV
  Kontaktní informace na Sekci politiky zaměstnanosti a trhu práce a Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR
 • Služby úřadu práce
  Služby a činnost úřadu práce pro občany, nezaměstnané, zaměstnavatele, cizince, obce, vzdělávací zařízení apod.
 • Změny v síti služeb trhu práce
  Změny v síti služeb trhu práce v návaznosti na změny územního uspořádání České republiky (vznik krajů).
 • Právní předpisy
  Právní předpisy z oblasti zaměstnanosti a styku s úřady. Aktuální znění vybraných právních předpisů
 • Úřední deska ÚP
  Úřední deska Úřadu práce České republiky