Zaměstnanost - Videa

 

Přišli jste o práci a hledáte novou? Chcete se přihlásit na Úřad práce ČR a nevíte, jak na to? Poradíme Vám, jak a kde žádat o zprostředkování zaměstnání.

Žádost o zprostředkování zaměstnání s českými titulky

Application for job matching

die Arbeitsvermittlung

 

Přišli jste o práci a hledáte novou? Současně s žádostí o zprostředkování zaměstnání můžete na Úřadu práce ČR podat také žádost o podporu v nezaměstnanosti. Poradíme vám, jak na to.

Žádost o podporu v nezaměstnanosti s českými titulky

der Antrag auf Arbeitslosengeld

 

Přemýšlíte o tom, čím budete? Uvažujete o změně profese? Chcete rozvíjet svou kariéru nebo nevíte, jakou školu si vybrat? Obraťte se na naše kariérové poradce z Informačního a poradenského střediska Úřadu práce ČR.

Informační a poradenské středisko ÚP ČR s českými titulky

 

Uvažujte o změně profese? Chcete si doplnit nebo zvýšit kvalifikaci? Přecházíte na novinky v podnikání a potřebujete dovzdělat své zaměstnance? Požádejte ÚP ČR o úhradu rekvalifikačního kurzu.

Rekvalifikace s českými titulky

Requalification

Umschulung

 

Hledáte práci nebo můžete přijít o tu stávající? Patříte do skupiny uchazečů či zájemců o zaměstnání, kterým hrozí kvůli vysokému či nízkému věku, neaktuální kvalifikaci, zdravotnímu znevýhodnění nebo třeba péči o dítě dlouhodobá nezaměstnanost? Pak právě Vám může pomoci některý z celé řady projektů Úřadu práce ČR.

Projekty Úřadu práce ČR s českými titulky

Projects of the Labour office of the Czech Republic

Projekte des Arbeitsamtes der Tschechischen Republik

Poslední aktualizace: 30. 11. 2020