Distribuce volných míst

 

Služba šíření volných pracovních míst prostřednictvím úřadů práce v zemích EU, v Norsku, Lichtenštejnsku, na Isladnu a ve Švýcarsku

Zveřejnění volných míst prostřednictvím služby EURES je možné pouze po nahlášení volných míst do databáze Úřadu práce ČR. Kontakty na příslušné pobočky ÚP ČR zde.

Nahlášená volná místa musí obsahovat mzdové podmínky a musí být zveřejněna zde kde lze hledat nahlášená místa i dle názvu společnosti, popř. IČO.

Po nahlášení volného místa na ÚP ČR zde jsou Vaše nabídky volných míst k dispozici i na portálu http://www.eures.europa.eu/.

Mapa Evropy dle průměrné čisté měsíční mzdy k nahlédnutí zde.

Pro zaslání Vaší pracovní nabídky k šíření přímo na úřadech práce zemí EU, Norska, Lichtenštejnska, Isladnu a Švýcarska vyplňte příslušný formulář viz níže a zašlete poradci EURES - zde.

Do všech států, kromě Slovenska, je zapotřebí zaslat popis volného místa v angličtině.

 

   Slovensko 

Pro zveřejnění volných  míst pro úřady práce na Slovensku je třeba zaslat referenční číslo (destetimístné) a název pracovní nabídky z databáze Úřadu práce ČR  na e-mail: eures.zl@uradprace.cz.

Nebo alespoň název profese pracovního místa v databázi Úřadu práce ČR a IČO firmy - zde.

Nabídky jsou poté uveřejněny na slovenských úřadech práce a na stránkách http://www.eures.sk/, uveřejněná místa k nahlédnutí zde.

 

Formuláře odpovídají zhruba evropskému formátu - viz vyhledávač http://ec.europa.eu/eures/main.jsp?lang=en&acro=job&catId=482&parentCategory=482 do řádky

Enter a national reference number: zadáte české referenční číslo z ÚP např. 1234567890.

Country: Czech Republic

 

   Polsko

Volná místa pro úřady práce do Polska je potřeba vyplnit do přiloženého formuláře v angličtině a zaslat na e-mail: eures.ot@uradprace.cz

Formulář pro Polsko v angličtině  ke stažení zde. (1.74MB)

V případě, že je zaměstnavatelem personální agentura, je nutné připojit k nabídce volných míst i vyplněné Prohlášení v angličtině  ke stažení zde. (21.68kB)

Pokud Vám více vyhovuje polština, je možné vyplnit formuláře přímo v polském jazyce - formulář pro Polsko ke stažení zde (1.63MB) a Prohlášení agentury práce ke stažení zde. (21.47kB)

Nabídky uveřejněny na polských úřadech práce (zpravidla na nástěnkách) a na národním portále http://oferty.praca.gov.pl EURES Polsko k nahlédnutí zde.

 

 Chorvatsko

Volná místa pro úřady práce do Chorvatska je potřeba vyplnit do přiloženého formuláře v angličtině a zaslat na mail eures.ji@uradprace.cz.

Formulář pro Chorvatsko: Vacancy Registration Form Croatia (141.3kB), uveřejněná místa k nahlédnutí zde.

Nabídky budou uveřejněny na chorvatských úřadech práce v případě, že jsou vyplněny všechny povinné rubriky formuláře označené hvězdičkou.

 

   Bulharsko

Volná místa pro úřady práce do Bulharska je potřeba vyplnit do přiloženého formuláře v angličtině a zaslat na mail eures.aa@uradprace.cz.

Formulář pro Bulharsko ke stažení zde. (81.5kB)

Nabídky jsou poté uveřejněny na bulharských úřadech práce a na stránkách http://www.eures.bg, uveřejněná místa k nahlédnutí zde.

 

   Rumunsko

Volná místa pro úřady práce do Rumunska je potřeba vyplnit do přiloženého formuláře v angličtině a zaslat na mail eures.ot@uradprace.cz.

Formulář pro Rumunsko ke stažení zde. (81.5kB)

Nabídky uveřejněny na rumunských úřadech práce v případě, že jsou vyplněny všechny rubriky formuláře - uveřejněná místa k nahlédnutí zde.

 

   Litva

Volná místa pro úřady práce do Litvy je potřeba vyplnit do přiloženého formuláře v angličtině a zaslat na mail eures.hk@uradprace.cz.

Formulář pro Litvu ke stažení zde. (81.5kB)

Nabídky jsou poté uveřejněny na litevských úřadech práce a na stránkách http://www.ldb.lt/eures, uveřejněná místa k nahlédnutí zde.

 

   Lotyšsko

Volná místa pro úřady práce do Lotyšska je potřeba vyplnit do přiloženého formuláře v angličtině a zaslat na mail eures.hk@uradprace.cz.

Formulář pro Lotyšsko ke stažení zde (81.5kB).

Nabídky jsou poté uveřejněny na lotyšských úřadech práce a na stránkách http://www.nva.gov.lv/eures, uveřejněná místa k nahlédnutí zde.

 

   Estonsko

Volná místa pro úřady práce do Estonska je potřeba vyplnit do přiloženého formuláře v angličtině a zaslat na mail eures.pa@uradprace.cz.

Formulář pro Estonsko ke stažení zde. (1.55MB)

Nabídky jsou poté uveřejněny na estonských úřadech práce a na stránkách http://www.eures.ee, uveřejněná místa k nahlédnutí zde.


Pro ostatní země použijte prosím univerzální formulář ke stažení zde (81.5kB)


 

Poslední aktualizace: 27. 7. 2021