Týden vzdělávání dospělých v Královéhradeckém kraji v roce 2014

Týden vzdělávání dospělých se v Královéhradeckém kraji uskuteční v termínu od 10. do 14. listopadu 2014. Zde naleznete informace o programu.

Již poosmé se Královéhradecký kraj připojil k akci s názvem Týdny vzdělávání dospělých®.

Zadavatelem akce je Královéhradecký kraj, záštitu nad akcí převzal hejtman Bc. Lubomír Franc.

Aktivně se opět zapojí Asociace institucí vzdělávání dospělých ČR, pod jejíž záštitou se Týdny vzdělávání dospělých v České republice pořádají a která je nositelem ochranné známky Týdny vzdělávání dospělých®.

Organizace akce se, stejně jako ve čtyřech letech předcházejících, chopila krajská pobočka a kontaktní pracoviště Úřadu práce České republiky v Královéhradeckém kraji.

Cílem Týdnů vzdělávání dospělých® je seznámit veřejnost s významem a možnostmi celoživotního učení, motivovat k celoživotnímu učení a nabídnout konkrétní příležitosti dalšího vzdělávání v kraji.

Do Týdne vzdělávání dospělých v Královéhradeckém kraji se mohou zapojit všichni ti, kdo se svými aktivitami podílejí na rozšiřování vědomostí, dovedností a kompetencí občanů. Mohou uspořádat den otevřených dveří, popřípadě v rámci tohoto týdne zrealizovat ukázkovou hodinu, přednášku, speciální komentovanou prohlídku či jinou zajímavou akci.

 

Týden vzdělávání dospělých v Královéhradeckém kraji i v roce 2014 nabízí zájemcům z řad široké veřejnosti, zaměstnavatelům a poskytovatelům vzdělávání dospělých celou řadu aktivit:

  • Dny otevřených dveří
  • Ukázkové hodiny
  • Semináře
  • Tvůrčí dílny
  • Poradenství, testování
  • Prezentace vzdělavatelů a další...

Účast na veškerých akcích je pro Vás zcela bezplatná!

Níže naleznete programy Týdne vzdělávání dospělých v jednotlivých okresech a kontakty pro případ dotazů.

Přílohy ke stažení:

Název přílohy Popis
Královéhradecko (1.78MB) Program Týdne vzdělávání dospělých v Královéhradeckém kraji v roce 2014 v okrese Hradec Králové
Jičínsko (929.93kB) Program Týdne vzdělávání dospělých v Královéhradeckém kraji v roce 2014 v okrese Jičín
Náchodsko (934.78kB) Program Týdne vzdělávání dospělých v Královéhradeckém kraji v roce 2014 v okrese Náchod
Rychnovsko (1.73MB) Program Týdne vzdělávání dospělých v Královéhradeckém kraji v roce 2014 v okrese Rychnov nad Kněžnou
Trutnovsko (936.06kB) Program Týdne vzdělávání dospělých v Královéhradeckém kraji v roce 2014 v okrese Trutnov