Kontakty na ředitele poboček ÚP ČR

Krajská pobočka (KrP) Úřadu práce ČR, Kontaktní pracoviště (KoP) Úřadu práce ČR Ředitel/ka KrP, KoP ÚP ČR E-mail Služební mobilní číslo
KrP v Pardubicích Klimpl Petr Petr.Klimpl@uradprace.cz 602 619 991
KoP Chrudim Bezdíčková Jana Jana.Bezdickova@uradprace.cz 770 173 124
KoP Svitavy Tesař Jan Jan.Tesar@uradprace.cz 602 233 870
KoP Ústí nad Orlicí Martincová Romana Romana.Martincova@uradprace.cz 724 186 181
KrP v Brně Frolec Jiří Jiri.Frolec@uradprace.cz 602 727 158
KoP Blansko Dvořák Jiří Jiri.Dvorak@uradprace.cz 777 949 928
KoP Brno-venkov Poledňák Igor Igor.Polednak@uradprace.cz 606 715 319
KoP Břeclav Benáčková Ivana Ivana.Benackova@uradprace.cz 724 185 220
KoP Hodonín Hořák Radek Radek.Horak@uradprace.cz 604 118 877
KoP Vyškov Ondrák Pavel Pavel.Ondrak@uradprace.cz 606 659 185
KoP Znojmo Čopf Emil Emil.Copf@uradprace.cz 603 323 127
KrP ve Zlíně Majdyšová Miriam Miriam.Majdysova@uradprace.cz 724 034 416
KoP Vsetín Rudolf Stanislav Stanislav.Rudolf@uradprace.cz 731 570 042
KoP Uherské Hradiště Veselý Roman Roman.Vesely@uradprace.cz 724 974 576
KoP Kroměříž Piňous Ondřej Ondrej.Pinous@uradprace.cz 724 731 716
KrP v Ústí nad Labem Gabriel Radim Radim.Gabriel@uradprace.cz 725 123 053
KoP Děčín Hlaváč Vlastislav Vlastislav.Hlavac@uradprace.cz 775 864 716
KoP Litoměřice Křtěnová Alena Alena.Krtenova@uradprace.cz 778 745 122
KoP Teplice Bečvářová Martina Martina.Becvarova@uradprace.cz 602 431 178
KoP Chomutov Vlčková Dagmar Dagmar.Vlckova@uradprace.cz 721 444 681
KoP Most Kubalová Veronika Veronika.Kubalova@uradprace.cz 775 864 713
KoP Louny Pražák Vratislav Vratislav.Prazak@uradprace.cz 777 133 077
KrP v Ostravě Prokop Petr Petr.Prokop@uradprace.cz 602 178 568
KoP Bruntál Unverdorben Jiří Jiri.Unverdorben@uradprace.cz 778 704 540
KoP Opava Ballová Petra Petra.Ballova@uradprace.cz 778 880 720
KoP Frýdek-Místek Patáčik Vladimír Vladimir.Patacik@uradprace.cz 603 180 293
KoP Karviná Vašek René Rene.Vasek@uradprace.cz 775 474 066
KoP Nový Jičín Zima Zdislav Zdislav.Zima@uradprace.cz 725 836 622
KrP v Jihlavě Kubátová Šárka Sarka.Kubatova@uradprace.cz 733 121 318
KoP Havlíčkův Brod Kouřil Martin Martin.Kouril@uradprace.cz 604 370 998
KoP Pelhřimov Hejda Josef Josef.Hejda@uradprace.cz 721 188 072
KoP Třebíč Kundela Lubomír Lubomir.Kundela@uradprace.cz 728 183 207
KoP Žďár nad Sázavou Zavadilová Alena Alena.Zavadilova@uradprace.cz 724 074 942
KrP v Plzni + KoP Plzeň-město Novotný Zdeněk Zdenek.Novotny@uradprace.cz 603 212 145
KoP Domažlice Písařík Zdeněk Zdenek.Pisarik@uradprace.cz 724 160 795
KoP Klatovy Miškovičová Dana Dana.Miskovicova@uradprace.cz 724 020 390
KoP Plzeň-jih Kadlec Valentová Anna Anna.Valentova@uradprace.cz 602 159 811
KoP Plzeň-sever Čada Vladimír Vladimir.Cada@uradprace.cz 602 457 483
KoP Rokycany Šimanová Iveta Iveta.Simanova@uradprace.cz 602 968 532
KoP Sušice Karlíková Dagmar Dagmar.Karlikova@uradprace.cz 734 757 524
KoP Tachov Šimková Jana Jana.Simkova@uradprace.cz 724 180 809
KrP v Hradci Králové Horák Martin Martin.Horak@uradprace.cz 604 231 696
KoP Trutnov Staněk Václav Vaclav.Stanek@uradprace.cz 777 485 978
KoP Jičín Danišová Marcela Marcela.Danisova@uradprace.cz 602 147 218
KoP Náchod Hlavizna Petr Petr.Hlavizna@uradprace.cz 775 109 295
KoP Rychnov nad Kněžnou Kasperová Hana Hana.Kasperova@uradprace.cz 770 128 339
KrP v Příbrami Malichová Renata Renata.Malichova@uradprace.cz 724 178 171
KoP Benešov Novotná Kateřina Katerina.Novotna@uradprace.cz 734 456 240
KoP Beroun Bílek Pavel pavel.bilek@uradprace.cz 778 981 775
KoP Kladno David Jiří Jiri.David@uradprace.cz 723 947 751
KoP Kolín Milichovská Ivana Ivana.Milichovska@uradprace.cz 721 862 684
KoP Kutná Hora Pospíšilová Iva Iva.Pospisilova@uradprace.cz 724 179 702
KoP Mělník Blecha Petr Petr.Blecha@uradprace.cz 724 302 879
KoP Mladá Boleslav Krpálek Pavel Pavel.Krpalek@uradprace.cz 728 236 509
KoP Nymburk Kozák Miloš Milos.Kozak@uradprace.cz 604 857 260
KoP Praha východ Martínková Jaroslava Jaroslava.Martinkova@uradprace.cz 725 059 190
KoP Praha západ Plaňanský Miloslav Miloslav.Planansky@uradprace.cz 724 181 491
KoP Příbram (odbor zaměstnanosti) Sopková Marcela Marcela.Sopkova@uradprace.cz 603 744 887
KoP Příbram (odbor nepojisných sociálních dávek) Patlejch Richard Richard.Patlejch@uradprace.cz 777 106 756
KoP Rakovník Ledvinová Jitka Jitka.Ledvinova@uradprace.cz 603 324 703
KrP v Olomouci Šabata Jiří Jiri.Sabata@uradprace.cz 602 546 957
KoP Přerov Přidal Vlastimil Vlastimil.Pridal@uradprace.cz 724 593 857
KoP Prostějov Crhanová Věra Vera.Crhanova@uradprace.cz 724 180 114
KoP Šumperk Bartl Ivoš Ivos.Bartl@uradprace.cz 724 180 096
KoP Jeseník Viterna Marin Martin.Viterna@uradprace.cz 602 723 555
KrP v Karlových Varech Kalousková Alice Alice.Kalouskova@uradprace.cz 721 527 323
KoP Sokolov Jeníková Blanka Blanka.Jenikova@uradprace.cz 736 767 446
KoP Cheb Polakovič Alexandr Alexandr.Polakovic@uradprace.cz 770 144 570
KrP v Liberci Sadílková Kateřina Katerina.Sadilkova@uradprace.cz 724 241 006
KoP Liberec (odbor zaměstnanosti) Adamcová Helena Helena.Adamcova@uradprace.cz 605 971 339
KoP Liberec (odbor nepojistných sociálních dávek) Zárybnická Ivana Ivana.Zarybnicka@uradprace.cz 778 498 302
KoP Semily Priščáková Kateřina Katerina.Priscakova@uradprace.cz 602 253 007
KoP Česká Lípa Moudrý Radovan Radovan.Moudry@uradprace.cz 722 961 122
KoP Jablonec nad Nisou Kopalová Marie Marie.Kopalova@uradprace.cz 725 509 124
KrP pro hl. m. Prahu (pověřený zastupováním) Tvrdek Jan Jan.Tvrdek@uradprace.cz 775 861 135
KoP Praha 2,3 Züglerová Marie Marie.Zuglerova@uradprace.cz 777 912 719
KoP Praha 4 Tvrdek Jan Jan.Tvrdek@uradprace.cz 775 861 135
KoP Praha 5 Vopálková Miloslava Miloslava.Vopalkova@uradprace.cz 774 906 159
KoP Praha 6 Svěrčinová Eva Eva.Svercinova@uradprace.cz 774 906 149
KoP Praha 8 Hazuka Ladislav Ladislav.Hazuka@uradprace.cz 605 032 701
KoP Praha 9 Lukešová Eva Eva.Lukesova@uradprace.cz 603 713 066
KoP Praha 10 Kubásek Rudolf Rudolf.Kubasek@uradprace.cz 774 786 688
KrP v Českých Budějovicích Loukota Ivan Ivan.Loukota@uradprace.cz 603 533 320
KoP Český Krumlov Sládková Jitka Jitka.Sladkova@uradprace.cz 778 451 269
KoP Jindřichův Hradec Záruba Jan Jan.Zaruba@uradprace.cz 725 919 074
KoP Písek Brožák Jiří Jiri.Brozak@uradprace.cz 725 135 876
KoP Prachatice Pauch Václav Vaclav.Pauch@uradprace.cz 725 030 810
KoP Strakonice Bartošová Magdalena magdalena.bartosov1@uradprace.cz  
KoP Tábor Kaczor Pavel Pavel.Kaczor@uradprace.cz 724 157 965

Poslední aktualizace: 20. 9. 2022