Vedoucí Oddělení účtárny Odboru ekonomického generálního ředitelství Úřadu práce ČR (ID 11000159)

Pracovistě:
Generální ředitelství
Termín odevzdání:
20. 2. 2020

Úřad práce České republiky vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa v souladu se zákonem č. 262/2006 Sb., zákoník práce, v platném znění

Vedoucí Oddělení účtárny

Pracoviště:

Úřad práce České republiky - Generální ředitelství Úřadu práce ČR

Odbor ekonomický, Oddělení účtárny

Hlavní náplň činnosti:

  • Plní funkci zástupce hlavní účetní pro generální ředitelství ÚP ČR.
  • Zabezpečuje kompletní účetní evidenci generálního ředitelství ÚP ČR.
  • Provádí správu smluv v ekonomickém informačním systému pro generální ředitelství ÚP ČR a zároveň zajišťujete správu agendy rámcových smluv pro celý ÚP ČR.
  • Provádí zaúčtování platů zaměstnanců generálního ředitelství ÚP ČR a úhrady odvodů zdravotního pojištění, sociálního zabezpečení a daně z příjmu pěstounů.
  • Předává platební příkazy generálního ředitelství ÚP ČR do České národní banky
    a provádí zaúčtování bankovních výpisů.
  • Vede účetní evidenci pohledávek a závazků generálního ředitelství ÚP ČR.
  • Provádí zpracování měsíčních, čtvrtletních, ročních účetních závěrek za generální ředitelství ÚP ČR.

Kvalifikační a další požadavky:

  • min. bakalářský studijní program
  • znalost práce na PC (MS Office)
  • výborné komunikační schopnosti
  • odpovědnost, samostatnost, flexibilita, bezúhonnost
  • profesionální vystupování, psychická odolnost
  • praxe v oblasti státní správy výhodou

Pracovní podmínky:

  • platové zařazení v 11. platové třídě v souladu s platnými právními předpisy, po zkušební době možnost přiznání osobního příplatku
  • pružná pracovní doba – plný úvazek
  • předpokládaný nástup od 1. dubna 2020
  • pracovní poměr na dobu určitou se zkušební dobou 3 měsíců, následně možnost prodloužení na dobu neurčitou

Zaměstnanecké výhody:

  • 5 týdnů dovolené
  • 5 dní indispozičního volna (sick days)
  • stravenky v hodnotě 80 Kč
  • příspěvky z fondu kulturních a sociálních potřeb
  • odměny k životním a pracovním výročím

V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete, prosím, elektronicky motivační dopis s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis a kopii dokladu o dosaženém vzdělání, nejpozději do 20. února 2020 na e-mailovou adresu nadezda.pavlova@uradprace.cz.

Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků. Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení.