Specialista trhu práce, KoP Příbram

Pracovistě:
Příbram, Středočeský kraj
Termín odevzdání:
24. 2. 2020

Úřad práce České republiky vyhlašuje výběrové řízení na obsazení služebního místa v souladu s § 178 odst. 1, z. č. 234/2014 Sb., o státní službě

Specialista trhu práce

Pracoviště:

Krajská pobočka ÚP ČR v Příbrami, Kontaktní pracoviště v Příbrami

Hlavní náplň činnosti:

  • Systémové zpracovávání analýz trhu práce regionu a vývoje zaměstnanosti na základě monitorování trhu práce. Zpracovávání krátkodobých prognóz vývoje
  • Realizuje koncepci národní politiky trhu práce a nástroje aktivní politiky zaměstnanosti.
  • Poskytuje příspěvky z aktivní politiky zaměstnanosti. Uzavírá dohody v případě veřejně prospěšných prací a společensky účelných pracovních míst a kontroluje plnění těchto dohod. Podílí se na vytváření míst pro pracovní uplatnění osob se zdravotním postižením a osob vyžadujících zvýšenou péči, poskytuje příspěvky na podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením. Vytváří nebo schvaluje platební poukazy. Zajišťuje korespondenci související s činností oddělení na svém KoP a vede evidenci došlé a odeslané pošty. Spolupracuje s ostatními pracovníky odboru zaměstnanosti krajské pobočky úřadu práce ČR v Příbrami v úkolech, které plní toto oddělení. Plní další úkoly v rámci svého pracovního zařazení plní dle pokynů nadřízeného vedoucího zaměstnance.
  • Ve své činnosti se řídí organizačním a pracovním řádem úřadu, obecně závaznými právními předpisy, interními směrnicemi, plní další obecné úkoly z nich vyplývající a řádně hospodaří se svěřenými prostředky. Zúčastňuje se školení o bezpečnosti práce a požární ochraně organizačního řádu.

Kvalifikační a další požadavky:

  • ukončené středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou nebo vyšší odborné vzdělání
  • výborná uživatelská znalost práce s PC zejména MS Office, MS Excel, včetně elektronické komunikace
  • dobré komunikační dovednosti
  • znalosti, popř. praxe v oblasti státní správy výhodou
  • řidičský průkaz sk. B výhodou
  • svéprávnost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost

Pracovní podmínky:

  • platové zařazení v 9. platové třídě v souladu s platnými právními předpisy
  • pružná pracovní doba – plný úvazek
  • předpokládaný nástup 1. 4. 2020
  • pracovní poměr na dobu určitou, a to po dobu mateřské a rodičovské dovolené, nejdéle však na dobu 3 let.

Zaměstnanecké výhody:

  • 5 týdnů dovolené
  • 5 dní indispozičního volna (sick days)
  • 1 den volna na vyřízení osobních záležitostí
  • stravenky v hodnotě 80 Kč
  • příspěvky z fondu kulturních a sociálních potřeb
  • odměny k životním a pracovním výročím

V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete prosím elektronicky motivační dopis s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis, nejpozději do 24. 02. 2020 včetně na e-mailovou adresu: iva.kubova@uradprace.cz nebo písemně na adresu:

Úřad práce České republiky

Krajská pobočka v Příbrami

Nám. T. G. Masaryka 145

261 01 Příbram

Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků. Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení.