Sociální pracovník/pracovnice, KoP Praha 5

Pracovistě:
Hlavní město Praha
Termín odevzdání:
16. 2. 2020

Úřad práce České republiky vyhlašuje výběrové řízení na obsazení služebního místa v souladu s § 178 odst. 1 zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě, ve znění pozdějších předpisů

Sociální pracovník/pracovnice

 

Pracoviště:

Úřad práce České republiky – Krajská pobočka v Praze

Kontaktní pracoviště Praha 5, Oddělení PnP a dávek OZP

 

Hlavní náplň činnosti:

Řešení sociálně-právních a sociálně zdravotních problémů klientů aplikací odborných metod sociální práce, diagnostická činnost, poradenství; účast na jednání se správními orgány a jinými organizacemi v zájmu klientů.

Provádění sociálních šetření v přirozeném sociálním prostředí žadatelů a příjemců příspěvku na péči, sociální práce se zdravotně postiženými klienty.

Kompletní vedení agendy dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, zákon č. 329/2011 Sb., o poskytování dávek osobám se zdravotním postižením, zákon č. 500/2004 Sb., správní řád.

 

 

Kvalifikační a další požadavky:

 

- ukončené vyšší odborné vzdělání sociálního směru popř. VŠ v sociální oblasti (v oborech vzdělání zaměřených na sociální práci a sociální pedagogiku, sociální pedagogiku, sociální a humanitární práci, sociální práci, sociální politiku, sociálně právní činnost, charitní a sociální činnost, sociální péči, sociální patologii, právo nebo speciální pedagogiku)

- znalost práce na PC (MS Office)

- výborné komunikační schopnosti

- odpovědnost, samostatnost, flexibilita, bezúhonnost

- profesionální vystupování, psychická odolnost

- výhodou je znalost práce programů OK nouze, ArsysX

 

Pracovní podmínky:

  • platové zařazení v 10. platové třídě v souladu s platnými právními předpisy, po zkušební době možnost přiznání osobního příplatku
  • pružná pracovní doba – plný úvazek
  • předpokládaný nástup od 1. března 2020
  • pracovní poměr na dobu určitou (zástup MD/RD) se zkušební dobou 6 měsíců (určena v souladu s § 178 odst. 3 zákona o státní službě, v platném znění)

 

 

Zaměstnanecké výhody:

  • 5 týdnů dovolené
  • 5 dní indispozičního volna (sick days)
  • 1 den volna na vyřízení osobních záležitostí
  • stravenky v hodnotě 80 Kč
  • příspěvky z fondu kulturních a sociálních potřeb
  • odměny k životním a pracovním výročím

 

V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete prosím elektronicky motivační dopis s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis a kopii dokladu o dosaženém vzdělání, nejpozději do 16. února 2020 včetně na e-mailovou adresu: adela.domalipova@uradprace.cz

Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků. Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení.