Poradce OZP, projekt „Rozvoj systému podpory zaměstnávání OZP na volném trhu práce“, KoP Benešov

Pracovistě:
Benešov, Středočeský kraj
Termín odevzdání:
3. 2. 2020

Úřad práce České republiky vyhlašuje výběrové řízení na obsazení služebního místa v souladu s § 178 odst. 1 z. č. 234/2014 Sb., o státní službě

Poradce OZP (KoP) v projektu Rozvoj systému podpory zaměstnávání osob se zdravotním postižením na volném trhu práce (OZP)

Pracoviště:

Krajská pobočka ÚP ČR v Příbrami, Kontaktní pracoviště v Benešově

Hlavní náplň činnosti:

  • Kompletní zajišťování agendy zaměstnávání osob se zdravotním postižením

  • Řídí proces vedoucí k zaměstnání konkrétního OZP – koordinace postupů a nástrojů podporujících zaměstnávání OZP

  • Vede poradenství v rámci zaměstnávání OZP a pracovní rehabilitace

  • Připravuje a zpracovává individuální plán pracovní rehabilitace

  • Organizuje a koordinuje činnost odborné pracovní skupiny v rámci pracovní rehabilitace

  • Realizuje poradenské činnosti pro OZP a zaměstnavatele

  • Spolupracuje se zaměstnancem oddělení trhu práce v souvislosti s komunikací se zaměstnavateli a využíváním nástrojů aktivní politiky zaměstnanosti

  • Vytváří a pečuje ve spolupráci s koordinátorem zaměstnávání OZP o regionální síť spolupráce v pracovní rehabilitaci/zaměstnávání OZP – aktivně spolupracuje se zaměstnavateli, zdravotnickými zařízeními, vzdělávacími zařízeními a neziskovými organizacemi v rámci svého kontaktního pracoviště

  • Provádí monitorovací návštěvy u spolupracujících subjektů pro integraci OZP na trhu práce v regionu (preventivní i profylakční)

  • Svolává a organizačně zabezpečuje pravidelné porady odborných útvarů kontaktního pracoviště k problematice zaměstnávání OZP. Tyto schůzky probíhají 1 x měsíčně. Z každé této schůzky je vypracováván zápis, který je zaslán koordinátorovi zaměstnávání OZP

  • Účastní se pravidelných kazuistických seminářů.

Kvalifikační a další požadavky:

  • min. ukončené středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou nebo vyšší odborné vzdělání

  • trestní bezúhonnost;

  • výborná uživatelská znalost práce s PC zejména MS Office, MS Excel, včetně elektronické komunikace

  • dobré organizační a komunikační dovednosti, ochota učit se novým věcem, samostatnost

  • výhodou znalost zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti´

  • výhodou řidičský průkaz sk. B

    Pracovní podmínky:

  • platové zařazení v 9. platové třídě v souladu s platnými právními předpisy

  • pružná pracovní doba – plný úvazek

  • předpokládaný nástup 15. 2. 2020

  • pracovní poměr na dobu určitou, a to po dobu rodičovské dovolené, nejdéle však do 30. června 2022 po dobu realizace projektu „Rozvoj systému podpory zaměstnávání osob se zdravotním postižením na volném trhu práce“ s reg. č. CZ. 03.1.54/0.0/0.0/15_011/0006216

Zaměstnanecké výhody:

  • 5 týdnů dovolené

  • 5 dní indispozičního volna (sick days)

  • 1 den volna na vyřízení osobních záležitostí

  • stravenky v hodnotě 80 Kč

  • příspěvky z fondu kulturních a sociálních potřeb

  • odměny k životním a pracovním výročím

V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete prosím elektronicky motivační dopis s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis, nejpozději do 3. 2. 2020 včetně na e-mailovou adresu: katerina.novotna@uradprace.cz nebo písemně na adresu:

Úřad práce České republiky

Krajská pobočka v Příbrami – kontaktní pracoviště Benešov

Dukelská 2080

256 01 Benešov

Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků. Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení.